Menu

FAQ

Najčastejšie kladené otázky

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Neváhajte nás kontaktovať.

Nasadenie kódu je veľmi jednoduché, Váš webmaster to zvládne behom niekoľkých málo minút. Pripravili sme pre neho krátky návod tu.

Náš systém vie identifikovať viac ako 4 milióny firiem vo viac ako 37 krajinách sveta. Len v ČR, v SR a v DE potom vie identifikovať aj menšie spoločnosti a doplniť ďalšie dôležité informácie ako je obrat, telefónne číslo, kontaktné osoby a ďalšie.

V prvom rade je potrebné povedať, že my nebudeme disponovať Vašimi dátami. Nikdy nezistíme, kto je už Vaším zákazníkom a kto len náhodne navštívil Váš web. Všetky dáta ako obraty, kontakty, počty zamestnancov a iné dávame do systému z vlastnej databázy a k tej Vašej prístup nemáme. Zbierame nasledovné dáta: typ prehliadača, rozlíšenie, inštalované rozšírenie, fonty, typ zariadenia, farebná hĺbka, IP adresa a ďalšie.

Získavame maximálne informácie o návštevníkoch webu a štatistické informácie s tým súvisiace. Máme vlastné zabezpečené servery a NDA so všetkými zamestnancami, ktorí majú prístup k štatistikám prehliadania. Všeobecné informácie o počte návštevník má mnoho ďalších subjektov ako: Google, Váš ISP alebo správca webu a jedná sa o informácie, z ktorých nemožno zistiť nič iné, než aké firmy navštívili Váš web a koľko užívateľov na web pristúpi.

Aj tieto informácie však vnímame ako veľmi citlivé a dôverné. Zaväzujeme sa ich chrániť spôsobom, akým chránime vlastné obchodné tajomstvo. Je možné uzavrieť NDA, kedy nesieme priamu finančnú zodpovednosť za možný únik akejkoľvek takejto informácie. Prístup k dátam je obmedzený len na nevyhnutné množstvo zamestnancov. Máme vlastné servery v zabezpečenej zóne s prístupom iba oprávnených a poverených osôb v rámci spoločnosti Imper. Spoločnosť má jasnú majetkovú štruktúru a transparentné Verejné obchodné podmienky. Medzi súčasných klientov patria napríklad ČEZ, Vodafone, Abra, Casablanca, Economia a tisíce ďalších firiem, ktoré nám plne dôverujú. Nemusíte mať žiadne obavy. Tu ponúkame tiež návrh NDA  k náhľadu.

Áno, je. Tu je právny posudok, ktorý potvrdzuje súlad s právnym poriadkom Slovenskej republiky pre náš produkt Leady.

Sledujeme výhradne návštevy danej firmy, nie konkrétnych jedincov. Identifikujeme potrebu spoločnosti ako takej, nie súkromnú potrebu jednotlivca ako iné konkurenčné systémy.

Nie, len aká firma a koľko osôb na stránky prišlo. Identifikujeme potrebu danej firmy a väčšina našich klientov má zvyčajne danú pozíciu, ktorú priamo predáva – obchodný riaditeľ, IT, konateľ, nákupca, účtovník atď. Systém stavia na tom, že záujem pochádza obvykle od týchto osôb, aj keď návštevník môže byť niekto iný. Je to jasný signál, že firma má nejakú potrebu. A funguje to.

Áno, ak používate aplikáciu Leady, alebo Google Analytics, odporúčame vytvoriť tzv. Cookie Consent, čiže súhlas užívateľov s použitím cookies. Stačí vytvoriť informačný box tu , ktorý umiestnite na svoj web. Pri prvej návšteve sa potom užívateľovi zobrazí upozornenie a plne tým svoj web prevádzkujete v súlade s nariadením EÚ.