Menu

Výroba

Chytré dátové riešenia vytvorené presne pre potreby výrobných podnikov.

Vaši potenciálni zákazníci čakajú na Vašom webe, stačí ich len osloviť. My Vám ich pomôžeme identifikovať a dodáme Vám k tomu kontakty. Aj svojich existujúcich zákazníkov máte pod dohľadom a viete presne, kedy prejaví záujem o ďalšie Vaše produkty, alebo služby, bez toho aby sa Vám ozvali. 

K tomu Vám nájdeme firmy v presnom segmente, ktoré sú vhodné na oslovenie. 

leady notas

Identifikujte zákazníkov na svojom webe

Biznis nemusíte zložito hľadať. Leady to urobia za vás. Identifikujú firmy, ktoré si prezerajú váš web, doplnia kontakty, obrat a ďalšie údaje.

Nestrácajte čas hľadaním potenciálnych klientov, keď ich máte práve teraz na svojom webe.

Podporte predaj u súčasných klientov

Vďaka Leady viete presne, kedy sa na Vaše stránky vráti Váš klient a prezerá si ďalší produkt, alebo službu. Máte prehľad o jeho aktivitách a môžete tak včas reagovať. 

iPad Pro 9.7 White Mockup 2@1,5x
Vďaka aplikácii Leady sme schopní oveľa efektívnejšie previazať marketing s potrebami obchodného oddelenia. Rýchlo vieme, čo klientov zaujíma, a máme tak v ruke užitočný nástroj, ktorý nám poskytuje informácie o aktuálnych potrebách trhu. Oceňujeme aj zákaznícku starostlivosť, ktorá je pružná, šitá na mieru a vždy veľmi konštruktívna.
Za tým marketingu Cecília Buntová
Marketingový špecialista
merkkk

Nájdeme Vám firmy v presnom segmente

Vyhľadávanie nových príležitostí pre obchod zaberie pokojne aj celý deň. Ale vďaka Merk nemusí. Nájdeme Vám firmy, ktoré sa zaoberajú CNC obrábaním, majú laserové stroje, alebo firmy, ktoré robia odliatky. Stačí nám dať vedieť, čo presne by ste potrebovali. 

Za skúšku nič nedáte, 14 dní Vám naše dáta budú slúžiť zadarmo.
Týmto spôsobom s nami začalo už tisíce českých a slovenských firiem, skúste to nezáväzne aj Vy.