Menu

Podpora ďalšieho predaja

Nezabúdajte na existujúcich zákazníkov.

Dáta Vám môžu pomôcť nachádzať príležitosti aj u existujúcich zákazníkov.

Identifikujte svoje up-sell a cross-sell príležitosti

Aplikácia Leady identifikuje potreby nielen potenciálnych, ale aj Vašich existujúcich zákazníkov. Ideálne pre up-sell i cross-sell – voláte ako zázrakom v tú správnu chvíľu. 

Spoznajte potreby svojich zákazníkov ešte skôr, ako sa Vám sami ozvú. Aplikácia Vám dá vedieť, že sa objavila príležitosť pre up-selling alebo cross-selling.

iPad Pro 9.7 White Mockup 2@1,5x
moderni-obchod
Analýza portfólia

Poznáte bostonskú maticu z produktového manažmentu? Skvele funguje aj na identifikáciu potenciálnych klientov. Nájdite vo svojom portfóliu hviezdne firmy, ktoré rastú a zároveň nemajú všetky Vaše produkty či služby, alebo ich nevyužívajú naplno. 

Vďaka detailným informáciám o každej firme a živnostníkovi v Merku dokážete identifikovať Hviezdy vo svojom portfóliu. 

Sledujte svojich zákazníkov

Aplikácia Merk vie monitorovať Vaše portfólio. Viete, ak sa zmení vedenie či majiteľ, či firma rastie, alebo klesá, alebo či firma získala nejakú zákazku. Vieme nachádzať nové príležitosti u súčasných klientov aj predchádzať prípadným problémom. 

 
kvalitni-data
Alerting

Aplikácia Merk vie strážiť Vašich klientov ako žiadny obchodník na svete. Denne ich všetkých skontroluje a ak sa objaví možný problém, alebo príležitosť, dá Vám to ihneď vedieť. 

Sledujeme nákupné správanie Vašich zákazníkov, či sa prihlasujú do Vašej aplikácie, alebo na webe, alebo dokonca, či im stále funguje e-mail a telefónne čísla. Ak narazíme na problém, dáme Vám okamžite vedieť. Viete tak o probléme ako prvý a môžete tým predísť strate svojho klienta.

Riadenie vzťahu so zákazníkmi

Vďaka šikovným dátam odhalíte potreby svojich klientov skôr, ako Vám o nich dajú sami vedieť. Viete, že vyhrali zákazku a môžete im popriať alebo ponúknuť pomoc pri jej plnení. Pokiaľ o Vašom klientovi vyjde článok v online či tlačených médiách, viete to okamžite. Ak sa na Vašom webe existujúci zákazník často orientuje, pravdepodobne niečo zháňa, alebo hľadá – vďaka aplikácii Leady máte vždy prehľad

Naše informácie Vám dávajú náskok.

iPad Pro 9.7 White Mockup@1,5x
Kontaktujte nás
Dohodnime si nezáväznú konzultáciu nad B2B dátami.