Menu

Na našich dátach stavajú svoj obchod
a marketing tisícky firiem.

#

"Leady.cz nám pomáhajú monitorovať návštevnosť našej webovej stránky, a tým získavať lepší prehľad o tom, čo je pre zákazníkov zaujímavé."

Leady.cz nám pomáhajú monitorovať návštevnosť našej webovej stránky, a tým získavať lepší prehľad o tom, čo je pre zákazníkov zaujímavé.

V mnohých prípadoch dostávame hodnotný podnet ku kontaktu potenciálneho zákazníka, ktorému môžeme rýchlo pomôcť pri nasadení informačného systému.

Dôležitá je pre nás tiež databáza MERK, kde získavame aktuálne informácie o majetkových vzťahoch, obrate a ďalších významných údajoch, ktoré sú pre nás dôležité. Databáza je užívateľsky veľmi ústretová, preto sa v nej ľahko hľadá.

Radim Horák
Vedúci priameho marketingu
ABRA Software

Prečítajte si viac o ABRA Software

Vďaka aplikácii Leady sme schopní oveľa efektívnejšie previazať marketing s potrebami obchodného oddelenia. Rýchlo vieme, čo klientov zaujíma, a máme tak v ruke užitočný nástroj, ktorý nám poskytuje informácie o aktuálnych potrebách trhu. Oceňujeme aj zákaznícku starostlivosť, ktorá je pružná, šitá na mieru a vždy veľmi konštruktívna.

Cecília Buntová, Marketing

Dodávame kvalitné informácie, na ktorých môže stavať
svoj business a marketing aj vaša firma.

#

Aplikácia sa stala neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú. Veľmi oceňujeme tiež profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy ústrety.

Pavla Hobíková
Marketing a PR manažérka
Mall Group

V našom systéme máme viac ako 3000 reštaurácií a neustále pribúdajú nové. Udržiavať ich fakturačné údaje aktuálne je náročné, ale notifikácia a reporty na mieru od spoločnosti Imper nám to veľmi zjednodušujú.

Alice Bednaříková, Financial Director
Dáme jídlo.

#

"Fantastická spolupráca."

S Imperom sa fantasticky spolupracuje, majú skvelý servis hodný 21 storočia. Vždy ústretovo a ochotne komunikujú a s ich aplikáciou dokáže pracovať skutočne každý, pretože je veľmi intuitívna.

Pavla Brožková 
Marketing & Public Relations
HBO Europe

Na našich dátach stavajú svoj obchod
a marketing tisícky firiem.

#

Jeden z najlepších nástrojov, ktoré nám pomáhajú nachádzať nové obchodné príležitosti.

Lucie Vyšínová
Marketingová riaditeľka
DIVADLO NA VINOHRADECH

Začať okamžite

Dodávame kvalitné informácie, na ktorých môže stavať svoj biznis a marketing aj vaša firma.