Menu

Na našich dátach  stavajú svoj obchod
a marketing tisícky firiem.

„Leady nám aktuálne prinášajú desiatky potenciálnych klientov denne a vďaka nim sme schopní vyťažiť naše obchodné oddelenie na maximum,“ Ondřej Synovec, CEO, Signi

Prečítajte si viac o tom, ako Leady pomáhajú v Signi

Leady.cz nám pomáhajú monitorovať návštevnosť našej webovej stránky, a tým získavať lepší prehľad o tom, čo je pre zákazníkov zaujímavé.

V mnohých prípadoch dostávame hodnotný podnet ku kontaktu potenciálneho zákazníka, ktorému môžeme rýchlo pomôcť pri nasadení informačného systému.

Dôležitá je pre nás tiež databáza MERK, kde získavame aktuálne informácie o majetkových vzťahoch, obrate a ďalších významných údajoch, ktoré sú pre nás dôležité. Databáza je užívateľsky veľmi ústretová, preto sa v nej ľahko hľadá.

Radim Horák
Vedúci priameho marketingu
ABRA Software

Prečítajte si viac o ABRA Software

#

Leady.cz nám pomáhajú monitorovať návštevnosť našej webovej stránky, a tým získavať lepší prehľad o tom, čo je pre zákazníkov zaujímavé.”

Vďaka aplikácii Leady sme schopní oveľa efektívnejšie previazať marketing s potrebami obchodného oddelenia. Rýchlo vieme, čo klientov zaujíma, a máme tak v ruke užitočný nástroj, ktorý nám poskytuje informácie o aktuálnych potrebách trhu. Oceňujeme aj zákaznícku starostlivosť, ktorá je pružná, šitá na mieru a vždy veľmi konštruktívna.

Cecília Buntová , Marketing

Dodávame kvalitné informácie, na ktorých môže stavať
svoj business a marketing aj vaša firma.

#

Aplikácia sa stala neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej práce. 24/7 máme k dispozícii relevantné informácie z trhu, ktoré nás zaujímajú. Veľmi oceňujeme tiež profesionalitu tímu, osobný prístup a snahu vyjsť našim požiadavkám vždy v ústrety.

Pavla Hobíková
Marketing a PR manažérka
Mall Group

V našom systéme máme viac ako 3000 reštaurácií a neustále pribúdajú. Udržiavať ich fakturačné údaje aktuálne je náročné, ale notifikácia a reporty z Merku od spoločnosti Imper nám to veľmi zjednodušujú.

Alice Bednaříková , Financial Director
Dáme jedlo.

#

“Fantastická spolupráca.”

S Imperom sa fantasticky spolupracuje, majú skvelý servis hodný 21. storočia. Vždy ústretovo a ochotne komunikujú as ich aplikáciou dokáže pracovať skutočne každý, pretože je veľmi intuitívna.

Pavla Brožková 
Marketing & Public Relations
HBO Europe

Na našich dátach  stavajú svoj obchod
a marketing tisícky firiem.

#

Jedny z najlepších nástrojov, ktoré nám pomáhajú nachádzať nové obchodné príležitosti.

Lucie Vyšínová
Marketingová riaditeľka
Divadlo na Vinohradech

Barbara Chudárková
Country Manager pro český a slovenský trh – BitFaktura s.r.o.

Táto aplikácia umožňuje našim užívateľom sťahovať údaje svojich zákazníkov. Stačí zadať IČO a funkcia automaticky vyhľadá v databáze aktuálne informácie o danom podnikateľovi. Užívateľ tak nestráca čas ručným zadávaním.

 

 

Začať okamžite

Dodávame kvalitné informácie, na ktorých môže stavať svoj biznis a marketing aj vaša firma.