Kontakt

telefón +420 257 224 099
mobil +420 773 872 941
miesto Navigovať IMPER CZ, s.r.o. (IČO: 28547888)
Factory Office Center
Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5
Stanica metra či električky Smíchovské nádraží
Zobraziť referencie


Referencie

Na našich dátach stavajú svoj obchod a marketing tisíce firiem. Dodáváme kvalitné informácie, na ktorých môže stavať svôj obchod a marketing aj vaša firma.

KB ČSOB DPD reportéři čt H1 AVG T-Mobile unicredit HP Ogilvy PPL Bauhaus ČD Economia GE Microsoft Canon Vodafone

...a tisíce ďalších firiem.Zobraziť náš tím


Tím

Sme tím 25+ ľudí, ktorých ich práca baví. Dodávame firmám kvalitné dáta, ktoré im pomáhajú rásť. Dáta sú nový trend, lokálne sme v ňom na špici, globálne sa o to snažíme. Ak chceš byť pri tom, pridaj sa.

Stará sa o vás:

Zobraziť informácie o firme


Firma

Podporujeme:

transparency reportéři čt TUL UJEP MENDELU VŠB


Zobraziť volné pozície


Kariéra

Môžeme ponúknuť prácu, ktorá ťa bude baviť, v priateľskej atmosfére a maličkosti ako 1x týždenne obed zadarmo, futbal, dobrá káva, nadštandardné ohodnotenie a ďalšie malé radosti. Naše dáta menia k lepšiemu obchod a marketing tisícok firiem hlavne v ČR, SK, DE. Ak chceš byť pri tom napiš nám.


Key Account Manager – Praha

Máme veľa dopytov, ktoré nestíhame vybaviť, preto hľadáme kolegu, ktorý nám s tým pomôže. Nebudete hľadať príležitosti alebo nové obchody, potrebujeme človeka, ktorý zákazníkom vysvetlí, ako naše dáta menia svet:)

Viac informácií

Key Account Manager – Brno

Máme veľa zákazníkov aj nových dopytov v Brne a okolí, hľadáme kolegu, ktorý nám s tým pomôže. Nebudete hľadať príležitosti alebo nové obchody, potrebujeme človeka, ktorý zákazníkom vysvetlí, ako naše dáta menia svet a ako môžu zmeniť aj ich firmu.

Viac informácií

Externý HR - Praha

Je nás viac a viac, posledné 3 roky rastieme o 100 % ľudí/rok. Už nestíhame hľadať skvelých ľudí a množstvo pohovorov, ale na plný úväzok to zatiaľ tiež nie je. Hľadáme skvelého človeka na HR, len "Áčkový" človek môže nájsť "Áčkových" ľudí a iných tu nechceme. Hľadáme ihlu v kope sena, ktorá pomôže nájsť ďalšie:)

Viac informácií

HTML/JavaScript frontend developer

Ako si si mohol všimnúť máme radi pekný dizajn a čistý kód. Hľadáme niekoho kto pomôže kovať PSD do pekného kodu pre naše aplikácie. Možnosť aj na čiastočný úväzok, práca odkiaľkoľvek.

Viac informácií
Zobraziť služby

Služby

Okrem skvelej databázy, kvalitného monitoringu globálne unikátneho systému na generovanie zákazníkov z webu poskytujeme aj nasledovné služby:

Zákaznícke centrum
Dopisná kampaň
Dátové poradenstvo
Špeciálne databázy
Vokatív - 5. pád
Business development
Datamining
Vývoj
Viac informácií na info@imper.sk

Zobraziť partnerov

Partneri

Môžeme s pokojným srdcom odporučiť našich partnerov, za ktorých dáme ruku do ohňa. Sú odborníkmi vo svojom odbore, chápou význam informácií pre biznis a pomôžu vám z našich dát dostať maximum pre váš obchod či marketing.

Dáta

  • 100 % firiem v SR a ČR
  • 650 458 overených čísiel
  • 2 245 484 osôb
  • Aktualizácia: dnes 6:35
  • Kvalita
Ďalšie aktuality

Aktuality