Menu
Vyskúšať zadarmo

Identifikujeme návštevníkov Vášho webu

Už nemusíte strácať čas hľadaním Vašich potenciálnych zákazníkov, máte ich práve teraz na svojom webe.

#

Nárast nových zákazníkov

Predstavte si, že by ste vedeli o každom návštevníkovi Vášho webu detailné informácie. Z akej je firmy, odkiaľ na Vaše stránky prišiel aj čo ho na webe najviac zaujalo. Vďaka takýmto informáciám ľahko oslovíte potenciálnych zákazníkov, ktorí sa o Váš produkt, alebo službu zaujímajú. A v ten správny čas.

#

Odošlite svoju ponuku skôr,
ako o to spoločnosť požiada

Iba malé percento návštevníkov Vášho webu na seba zanechá svoj kontakt.
Vďaka našej aplikácii Leady viete, koho ste zaujali a môžete sa mu ozvať ako prví.

#

 

Nové príležitosti nehľadajte, nevytvárajte, ale identifikujte a premeňte v úspešný obchod.

Okamžite zistíte potreby
svojich zákazníkov

Áno, a to oveľa skôr, ako Vám o nich dajú sami vedieť. Leady Vám dajú náskok a Vy viete, keď sa objaví nová príležitosť pre up-selling, alebo cross-selling.

#

Sami viete, čo prináša
nových zákazníkov

V B2B oblasti sa biznis väčšinou dokončuje offline – v zasadacej miestnosti, alebo po telefóne. Z tohto dôvodu je ťažké merať, čo prinieslo nových zákazníkov. Avšak práve vďaka aplikácii Leady zistíte, aká online kampaň Vám priviedla najviac klientov. Prestaňte merať kliknutia, sledujte, čo Vám prináša zisk.

#

Automatizácia kampaní

Naša aplikácia sa ľahko prepojí s Google Analytics a Google Ads. Pokiaľ máte kolegu, alebo agentúru, ktorí sa starajú o Vaše online kampane, budú teraz vedieť získať za rovnaké financie viac nových zákaziek.

#

Chcem vyskúšať bezplatne

Tisíce B2B firiem v Čechách a na Slovensku používa náš produkt Leady. Keď to funguje im, bude aj Vám.

Hovoria o nás

Vďaka aplikácii Leady sme schopní oveľa efektívnejšie previazať marketing s potrebami obchodného oddelenia. Rýchlo vieme, čo klientov zaujíma, a máme tak v ruke užitočný nástroj, ktorý nám poskytuje informácie o aktuálnych potrebách trhu. Oceňujeme aj zákaznícku starostlivosť, ktorá je pružná, šitá na mieru a vždy veľmi konštruktívna.

Cecília Buntová, Marketing

V našom systéme máme viac ako 3000 reštaurácií a neustále pribúdajú nové. Udržiavať ich fakturačné údaje aktuálne je náročné, ale notifikácia a reporty na mieru od spoločnosti Imper nám to veľmi zjednodušujú.

Alice Bednaříková, Financial Director

Leady.cz nám pomáhajú monitorovať návštevnosť našej webovej stránky, a tým získavať lepší prehľad o tom, čo je pre zákazníkov zaujímavé.V mnohých prípadoch dostávame hodnotný podnet ku kontaktu potenciálneho zákazníka, ktorému môžeme rýchlo pomôcť pri nasadení informačného systému.

Radim Horák, Business Development Specialist

Geniálny nástroj, ktorý ma doslova posadil na zadok.

Martin Vymětal, Business & Marketing Director