Menu

Leady v Signi

Signi je česká webová služba, ktorá umožňuje digitalizáciu a elektronické podpisovanie dokumentov. Aplikácia si kladie za cieľ zmeniť zaužívané spôsoby a zbaviť svet papierových dokumentov. Projekt vznikol počas roka 2019, vtedy ešte pod názvom iSmlouva. Dnes má niekoľko tisíc (nielen) firemných zákazníkov a za sebou investíciu od Českej sporiteľne. Aktuálne sa tak chystá na maďarský a ďalšie európske trhy.

Leady pomáhajú v Signi

Zachytiť a lepšie spoznať návštevníkov firemného webu
Tvoriť efektívnejšie marketingové kampane a presne ich zacieliť a merať
Ľahko získať nových potenciálnych zákazníkov z webu

Výzva

Pred nastavením služby Leady sme identifikovali až tých návštevníkov nášho webu, ktorí sa nás rozhodli osloviť, alebo na seba zanechali kontakt formou registrácie. Nie každý návštevník webu nás, ale oslovil. Elektronický podpis a digitalizácie dokumentov sú inováciami a je jasné, že prechod na nové metódy si firmy musia poriadne premyslieť. Vedeli sme ale, že by sme dokázali významne posunúť naše predaje, ak by sme začali používať nejaký leadgen nástroj. 

Leady nám pomáhajú získať desiatky nových klientov každý mesiac. Je to skvelý nástroj, ktorý navyše šetrí náš čas.

“Vďaka službe Leady sme sa naučili rozpoznávať našich potenciálnych klientov zase o niekoľko úrovní lepšie. Nebojím sa povedať, že práve Leady dnes tvoria podstatnú časť našich obchodných aktivít. Celá práca sa nám tiež lepšie plánuje a segmentuje – čo sú hodnoty, bez ktorých sa nezaobídete, ak chcete svoj biznis škálovať.” Ondřej Synovec, CEO

“Ak sa niekto zdrží 20 minút na našej stránke a skúma riešenia, cenník aj kontakty, je to pre nás impulz mu do 24 hodín zavolať a ponúknuť naše riešenie.” 

Zistite viac o Signi.com

#

Ondřej Synovec
CEO, Signi.com


Riešenie

Desiatky nových obchodných príležitostí každý deň

Aktuálne vďaka aplikácii Leady zachytávame desiatky obchodných leadov denne. Z toho je 8-12 veľmi kvalitných a relevantných kontaktov, ktoré sa nám darí z veľkej časti premeniť na otvorené ponuky.

Ondřej Synovec, CEO

Úspora peňazí vďaka optimalizácii marketingových kampaní

V Leady vidíme, ktoré kampane fungujú na nami vytýčenú cieľovú skupinu - sme schopní presne posúdiť, či kampaňou oslovujeme tých správnych klientov. A v neposlednom rade sme schopní povedať, odkiaľ prichádzajú naši klienti. To je v B2B marketingu ohromná výhoda. 

Jaroslav Holý, marketingový riaditeľ

Máme prehľad, čo sa deje na našich webových stránkach

Dnes úplne presne vieme, ktoré firmy sa o nás zaujímajú a tiež vidíme, čo si konkrétne na našom webe prezerajú. To nám pomáha spoznať nášho klienta a vytvoriť zodpovedajúcu obchodnú a marketingovú stratégiu. 

Jaroslav Holý, marketingový riaditeľ

Prehľadné reporty, ktoré denne šetria čas našim obchodníkom

Leady zachytávajú firmy, ktoré navštívi náš web, ale už nevykonajú ďalšiu akciu. Našim obchodníkom chodia každé ráno prehľadné reporty, v ktorých vidia, ktoré firmy boli na webe, ich základné info (veľkosť, sídlo, obrat ..). a tiež o čo konkrétne sa zaujímali. Cold cally sú u nás už minulosťou. 

Ondřej Synovec, CEO

Chcem konzultáciu zadarmo
Majú dátové riešenia prínos aj pre vás?
Nechajte si od nás poradiť nezáväzne a zadarmo.