Menu

Špeciálne databázy

Sledovanie špecifických firiem, odborov, konkrétnych webov alebo katalógov? Žiadny problém!
 

Dajte nám vedieť, čo konkrétne by ste potrebovali. Často vieme nájsť riešenie aj tam, kde sa zdá byť komplikované či na prvý pohľad nemožné.

Ukážky špeciálnych databáz: 
MONITORING REALIT

Roky sledujeme každý jeden inzerát na niekoľkých realitných serveroch. Vieme teda, aké byty sa prenajímajú alebo predávajú, za akú cenu za metr², poznáme cenovú mapu a mnoho ďalších informácií. Pri každom inzeráte sledujeme cez 50 informácií.

SLEDOVANIE PRACOVNÝCH PONÚK

Roky sledujeme všetky pracovné inzeráty, ktoré priraďujeme k jednotlivým firmám. Vieme teda u každej firmy, či a prípadne koho a ako dlho hľadala. Vďaka tomu sme schopní dobre cieliť -⁠ napr. Na firmy, ktoré hľadajú CNC obrábača a majú CNC stroje, a podobne. Vieme, koľko firma mala otvorených pozícií, či hľadá cez svojho HR manažéra alebo agentúru. O novom inzerátu vieme v priebehu niekoľkých minút.

MONITORING E-SHOPOV A POROVNÁVAČOV

Na dennej, alebo hodinovej báze sledujeme cenu tovaru na e-shopoch aj na porovnávačoch. Vďaka tomu poznáme cenu jednotlivých produktov, jej vývoj, ako sú produkty propagované, aká je ich dostupnosť či deklarovaný počet na sklade. Sledujeme tiež popisy, komentáre, alebo ako sa o produkte hovorí v online diskusiách, na sociálnych sieťach, v tlači, v rozhlase, či v televízii.

DÁTA Z WEBOV

Zaujíma Vás zahraničný trh a chcete mať prehľad? Nie je problém. Sledujte vďaka našim šikovným aplikáciám dôležité weby, alebo buďte informovaní, ak sa niečo stane. Napr. ak e-shop či daný web pridá nové produkty, alebo si Váš konkurent zmení web. Sme schopní monitorovať akékoľvek lokálne, alebo zahraničné weby, e-shopy, katalógy, alebo webové aplikácie a upozorňovať na konkrétne zmeny, ukladať dáta do Excelu, do databázy, API, Vašej aplikácie a podobne.

DATABÁZA TECHNOLÓGIÍ

Zaujímajú Vás firmy, ktoré využívajú konkrétny CRM systém, Google Apps, inzerujú na Facebooku, Skliku, Adwords, používajú newslettre či inú webovú technológiu? Neváhajte nás kontaktovať s Vašim dopytom.

VOZOVÝ PARK

Vieme, aké má každá firma či živnostník vozidlá, ich počet, typ, vek, značku, model, farbu, palivo a mnoho ďalšieho. Vďaka tomu sme schopní ľahko vyfiltrovať firmy, ktoré majú viac ako 5 dodávok starších ako 5 rokov a zároveň sú ziskové, rastové či v strate.

Kontaktovať
Napíšte nám Vašu predstavu, radi s Vami preberieme všetky možnosti.