Menu

Pipedrive

CRM, vďaka ktorému bude váš biznis rásť

Pipedrive je prvý CRM vytvorený obchodníkmi. 
Dôveruje mu viac ako 100 000 spoločností v 179 krajinách.

Hľadáte moderné CRM určené pre menšie a stredné tímy s minimálnym počtom kliknutí, zamerané na obchod? V Impery vám radi pomôžeme – v roku 2017 sme sa stali prvým českým partnerom Pipedrive. 

Pipedrive je softvérová aplikácia CRM, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre malé a stredné podniky. Zakladá si na kvalitnom vizuálnom dizajnem – všetky dôležité informácie o zákazníkovi si môžete pozrieť na jednej stránke. To umožňuje získať rýchly prehľad o priebehu obchodu a o tom, čo je potrebné urobiť práve teraz. Aplikáciu môžete používať na mobile aj na notebooku.

 
Vyskúšajte službu Pipedrive
na 14 dní zadarmo.
Vyskúšať zadarmo

Prečo Pipedrive?

Intuitívne užívateľské rozhranie

Pipedrive ponúka veľmi prehľadné a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré uľahčuje používanie zamestnancom na všetkých úrovniach. Najväčšou výhodou je prehľadná vizualizácia predajného procesu, ktorá pomáha obchodníkom ľahko identifikovať a sledovať príležitosti v rôznych fázach predaja.

Flexibilita a prispôsobenie

Pipedrive vám umožňuje prispôsobiť systém vašim potrebám a pracovným postupom. Vďaka širokej škále integračných možností, môžete Pipedrive prepojiť s ďalšími aplikáciami a službami, ktoré už používate, zjednodušiť správu údajov o zákazníkoch a zlepšiť komunikáciu medzi tímami.

Automatizácia predaja a marketingu

Pipedrive obsahuje robustné nástroje na automatizáciu predaja a marketingu, ktoré vám pomôžu zefektívniť predajné procesy a zvýšiť konverziu zákazníkov. To vám ušetrí čas a zníži zložitosť manuálnych úloh.

Pokročilá analytika a dashboardy

Analytické funkcie a dashboardy panely vám poskytnú podrobné informácie o predajných aktivitách, výkonnosti tímu a výsledkoch. To vám pomôže lepšie pochopiť vaše predajné procesy a optimalizovať ich pre dosiahnutie lepších výsledkov.

Tisíce možností na integráciu
Prepojte svoje obľúbené nástroje pomocou aplikácie Pipedrive

Rozšírte možnosti Pipedrive o stovky aplikácií a integrácií vďaka ktorým budete môcť automatizovať váš obchod a marketing. Naša dátová integrácia zabezpečí, že vaše údaje v Pipedrive budú vždy aktuálne a vy budete vedieť všetko dôležité o každej firme. Po vytvorení novej spoločnosti doplníme jej adresu, obrat, počet zamestnancov, kontaktné údaje, DIČ, rating a scoring. Dáta potom ďalej aktualizujeme, takže v aplikácii Pipedrive nezostarnú. 

Úlohou integrácií je sprostredkovať procesy medzi systémami a umožniť tak rôzne obchodné funkcie a riešenia. A zatiaľ čo malá spoločnosť si môže vystačiť len s niekoľkými integráciami, veľké spoločnosti často používajú viac ako sto integrácií, pričom ich počet časom narastá s tým, ako spoločnosti implementujú nové nástroje do svojho obchodného prostredia.

V Impery vám radi navrhneme tie správne integrácie a pomôžeme vám ich nastaviť. Pipedrive je ľahko prepojiteľný s naším nástrojom Merk, z ktorého môžete získať aktuálne údaje o firmách, a tiež pomocou aplikácie Leady, ktorá zabezpečuje neustály prísun obchodných príležitostí.

Pipedrive sa dodáva v 4 rôznych balíkoch – zistite více o cenách a možnostiach CRM.

Dohodnite si s nami stretnutie a vyskúšajte
Pipedrive zadarmo.
Bezplatná schôdza

Nemáte ešte CRM?

Customer Relationship Management je stratégia, ktorá zahŕňa všetky činnosti, ktoré spoločnosti používajú na budovanie a posilňovanie vzťahov s klientmi. Výsledkom by mal byť spokojný zákazník a zisk pre spoločnosť. 

CRM je systém zhromažďovania údajov o jednotlivých klientoch s cieľom lepšie pochopiť ich potreby a želania, ktorým sa potom môžete prispôsobiť. Zvyčajne ide o nástroj v podobe tabuľky alebo softvéru, ktorý obsahuje všetky dôležité informácie o danom zákazníkovi. Obchodník ho môže použiť na získanie rýchleho prehľadu o stave obchodu, a zároveň dopriať klientovi pocit, že je stredobodom pozornosti. 

Riadenie vzťahov so zákazníkmi vám však umožňuje oveľa viac. Pozrite sa, ako môže uľahčiť život aj vám.

Venujete čas len dôležitým veciam

Jednou z hlavných výhod CRM je možnosť automatizovať časť obchodných procesov. Odteraz nemusíte nosiť v hlave každý detail, namiesto toho vidíte všetko na obrazovke počítača v zrozumiteľnej podobe. Takto budete vedieť, kedy čo treba urobiť, a nebudete zbytočne behať od jednej veci k druhej. Vďaka tomu môžete svoj čas venovať úlohám, ktoré sú skutočne dôležité. Budete efektívnejší ako kedykoľvek predtým.

Stretli ste sa niekedy s obchodníkom, ktorý si na každom stretnutí pamätal všetko, o čom ste sa rozprávali naposledy? Ktorý nikdy nemeškal a vždy dodržal všetko, čo sľúbil? Pomocou jednoduchého systému CRM môžete zanechať dobrý dojem aj vy. Už nikdy nezabudnete prísť na dôležité stretnutie včas. Zvýši sa tak dôvera vašich klientov nielen vo vás, ale aj v celú vašu spoločnosť.

Budete pôsobiť profesionálne

 

Dosiahnite lepšie výsledky

Riadenie vzťahov so zákazníkmi vám umožňuje získať množstvo dôležitých informácií o vašich zákazníkoch. Táto stratégia vám pomôže pochopiť ich potreby, želania a zvyky. Zistíte, ktorí klienti vám prinášajú najväčší zisk a naopak. Potom im môžete prispôsobiť svoju obchodnú taktiku alebo dokonca svoj produkt. Zozbierané údaje využijete aj na vytvorenie kampaní, ktoré sa dajú ľahšie zacieliť a prispôsobiť konkrétnej cieľovej skupine.