Najlepšia databáza je ničím, bez kvalitného systému

Vyskúšať zadarmo

Dôležité funkcie Merku

Jednoducho vyberiete nové dáta, doplníte vlastnú databázu, či zobrazíte väzby.

1. Presná a jednoduchá filtrácia

Vybrať správne dáta môžete podľa mnohých parametrov a navyše veľmi jednoducho. Nie je nutné vedieť programovať, stačí „naklikať“ požiadavku na dáta, ktoré potrebujete.

2. Časové osy

Dáta vieme vykresliť v časových osiach, je tak možné vnímať ako plynul čas a sledovať dáta v súvislostiach.

3. Vizitky na zamestnancov

Len systém Merk vie ponúknuť až 200.000 zamestnancov a manažérov vo firmách. Ľahko viete koho v danej firme poznáte vy alebo vaši známi a kolegovia. Obchod robíte s človekom, nie s IČom a Merk ako jediný nástroj v ČR to vie.

4. Prehledné rozhranie

Systém pracuje nad desiatkami miliónov riadkov dát, pre vás je ale všetko prehľadné. Všetky informácie o každej firme máte na očiach.

5. Export dát, CRM

Dáta je potrebné exportovať do Excelu alebo CSV - žiadny problém, navyše si systém pamätá aké dáta ste už exportovali a tieto vám ponúkne ak sa zaktualizujú. Export dát zvládneme aj do CRM či iného systému.

Detail firmy

Všetky informácie prehľadne na jednom mieste

Merk je robustný, ale lahký nástroj na prácu s dátami

Vyskúšať zadarmo

Vytvorili sme systém, ktorý umožní pohodlne a rýchlo pracovať s našou databázou. Ľahko vyfiltrujete čo potrebujete podľa 50 kritérií, nájdete konkrétnu firmu a zamestnanca v nej. Výber vyexportujete do Excelu či CRM. Na pozadí spravuje desiatky miliónov záznamov, ktoré každé 3 dni aktualizuje, validuje.Vďaka tomu, že je systém online, dáta v ňom sú vždy aktuálne. Systém je schopný udržiavať a sledovať väzby, importovať vaše kontakty a dopĺňať k nim množstvo ďalších údajov ako je obrat, počet zamestnancov a ďalšie informácie.


Dáta

  • 100 % firiem v SR a ČR
  • 650 458 overených čísiel
  • 2 245 484 osôb
  • Aktualizácia: dnes 6:35
  • Kvalita
Ďalšie aktuality

Aktuality