Kvalita je naša hlavná dlhodobá konkurenčná výhoda

Vyskúšať zadarmo

Práve vďaka kvalitným informáciám sme počas troch rokov získali dôveru tisícok firiem,ktoré na našich dátach dnes stavajú svoj obchod a marketing. Každý deň, aktualizujte informácie všetkých registrov štátnej správy, overíme viac ako 250 000 webových stránok a ich obsah, overíme cez 50 000 telefónnych čísiel a skontrolujeme cez 120 000 emailov a vďaka online aplikácii môžeme zmeny aktualizovať prakticky nepretržite.

100 % overené telefóny

Každý telefón overíme raz za 3 mesiace, denne ich vďaka našim partnerom overíme až 50 000. Vďaka tomu sme schopní garantovať, že telefón je vždy funkčný.

Doručiteľné adresy

Sledujeme nielen aktuálnosť poštových adries voči zdrojom, ale tiež na aké adresy sa darí fyzicky doručovať obálky a na aké nie. Ak sa opakovane nedarí na adresy doručovať, nemá zmysel na ne posielať obchodnú korešpondenciu. Tým šetríme vaše peniaze.

Aktuálne kontaktné osoby

Sleduje denne aktuálnosť viac ako 2.25 miliónov kontaktných osôb. Poznáme ich pohlavie, vek, väzby na ďalšie osoby či firmy, dĺžku podnikania a množstvo ďalších údajov.

24/7 aktualizácia dát

Všetky naše systémy sú online a teda môžeme každú zmenu premietnuť do aplikácií najneskôr nasledujúci deň. Väčšinou však do 5 minút.

Naše dáta nestarnú

Keď si stiahnete dáta z online aplikácie do Excelu alebo, dáta okamžite začnú starnúť. Denne zaznamenáme až desiatky tisíc zmien, v priebehu niekoľkých dní či týždňov je teda databáza zastaraná. Preto vám ju automaticky uložíme, aby ste si ju mohli stiahnuť kedykoľvek znovu aktuálnu a zadarmo.

Dáta

  • 100 % firiem v SR a ČR
  • 650 458 overených čísiel
  • 2 245 484 osôb
  • Aktualizácia: dnes 6:35
  • Kvalita
Ďalšie aktuality

Aktuality